dd

Reklama w internecie

W obecnych czasach reklama w internecie ma coraz większe znaczenie. Coraz więcej klientów wyszukuje produktów i usług w sieci. W związku z tym proponujemy szereg usług związanych z reklamą internetową.

Projektowanie stron www

Strona internetowa jest podstawowym sposobem reklamy w internecie. Dobrze zaprojektowana strona internetowa przyciągnie uwagę klienta na Twoje usługi lub produkty.

Sieci społecznościowe

Facebook czy Youtube mogą być dobrym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów.
Pomożemy ci w założeniu i optymalizacji konta firmowego w sieciach społecznościowych a także przekażemy cenne wskazówki jak prowadzić działania marketingowe.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron (SEO)

Strona internetowa bez odpowiedniej reklamy będzie jak sklep na pustkowiu – nikt do niego nie trafi. Dlatego potrzebny jest szereg zabiegów promocyjnych i marketingowych aby stała się widoczna w sieci.

Optymalizacja strony internetowej polega na wyszukaniu odpowiednich fraz kluczowych oraz technicznym przygotowaniu strony tak by treść pasowała do słów kluczowych.
W ramach optymalizacji przyspieszymy działanie strony, dopasujemy wielkość zdjęć.

Pozycjonowanie strony www sprawi że Twoja strona będzie lepiej widoczna m. in. w wyszukiwarce Google. Jest to proces czasochłonny. W ramach pozycjonowania przygotujemy odpowiednie teksty, zadbamy by inne strony linkowały naszą stronę, zadbamy o odpowiednie treści zgodne z Content Marketing.

Kampanie reklamowe Google Ads, Facebook

Często efekty pozycjonowania strony internetowej przychodzą z pewnym opóźnieniem. Jeśli zależy Ci na szybkim efekcie promocji z pomocą przychodzą płatne formy reklamy – m. in. Google Ads, Facebook.
Zaprojektujemy kampanię, dobierzemy grupę docelową, słowa kluczowe i uruchomimy promocję.